Πρόγραμμα Ψηφοφορίας Περιφερειακών Εκλογών Βόρειου Τομέα Αθηνών

 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 Αθήνα, 29 Οκτωβρίου 2010

 Ν.Α ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΩΣ  
 ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ  

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ο Νομάρχης Αθηνών
 

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις των άρθρων 125 και 134 παρ.5 του Ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης (ΦEΚ.87/τ.Α΄/7-6-2010).

2. Την υπ.αριθμ. 923/2010 και τη διορθωτική αυτής υπ. αριθμ. 965/2010 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010 οι αναφερόμενοι σ΄ αυτήν υποψήφιοι συνδυασμών της Περιφερειακής Ενότητας Βόρειου Τομέα Αθηνών   της Περιφέρειας Αττικής       

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 7ης Νοεμβρίου 2010 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων :

1ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ, ΥΠΟΤΙΤΛΟ ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ - Ε.Ε - Δ.Ν.Τ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΧΑΓΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2) ΒΑΖΟΥΡΑ  ΣΟΦΙΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
3) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
4) ΚΟΙΛΑΚΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ)  του  ΙΩΑΝΝΗ 
5) ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ 
6)  ΚΥΡΑΝΑ  ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7)  ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
8)  ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΓΓΕΛΟΥ 
9)  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
10)  ΜΟΥΣΤΑΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
11)  ΜΠΡΑΤΣΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
12)  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
13)  ΡΑΓΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 
14)  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
15)  ΦΕΣΣΑ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
16)  ΧΑΜΗΛΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΑΝΔΡΕΑ 
17)  ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
18)  ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ  ΧΡΗΣΤΙΝΑ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
 
2ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
2)  ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ  ΓΚΟΛΦΩ  του  ΧΑΡΙΛΑΟΥ 
3)  ΔΗΜΑΡΑΤΟΣ  ΖΗΣΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
4)  ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5)  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
6)  ΚΟΥΡΣΟΥΜΗ  ΦΙΛΟΜΗΛΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
7)  ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
8)  ΚΥΡΚΜΑΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ 
9)  ΚΥΡΤΣΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
10)  ΛΥΜΠΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
11)  ΜΑΪΣΤΡΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
12)  ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ-ΔΕΝΔΡΑΜΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
13)  ΜΑΝΙΑΤΗΣ  ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
14)  ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
15)  ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
16)  ΝΤΟΥΡΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ)  του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
17)  ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ  του  ΑΒΡΑΑΜ 
18)  ΣΤΕΛΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
19)  ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
20)  ΤΣΕΡΤΟΥ (Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ)  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)  του  ΙΩΑΝΝΗ 
21)  ΤΥΡΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
22)  ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
 
3ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΓΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΨΑΡΙΑΝΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)  του  ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΒΑΡΕΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2)  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
3)  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
4)  ΖΑΡΑΝΗ  ΧΑΡΑ  του  ΗΛΙΑ 
5)  ΖΟΜΠΟΛΑΣ  ΝΕΣΤΩΡ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
6)  ΚΙΝΤΗ  ΣΟΦΙΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
7)  ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ  ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΑ)  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8)  ΛΙΟΝΑΡΑΚΗ  ΜΥΡΣΙΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΝΙΚΗΤΑ 
9)  ΜΑΚΡΗ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ)  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
10)  ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 
11)  ΜΠΟΥΡΟΒΙΛΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
12)  ΠΑΓΩΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
13)  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
14)  ΠΟΛΙΤΗ  ΤΑΤΙΑΝΗ (ΤΑΤΙΑΝΑ)  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
15)  ΡΗΓΙΝΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του  ΛΕΩΝΙΔΑ 
16)  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
17)  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΑΒΡΙΗΛ  του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ 
18)  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ)  του  ΕΥΚΛΕΙΔΗ 
19)  ΤΟΛΙΟΣ  ΔΙΟΜΗΔΗΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ 
20)  ΦΛΩΡΑΚΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
21)  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 
22)  ΨΩΜΑΔΕΛΛΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
 
4ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΚΙΚΙΛΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  του  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ  του  ΓΑΒΡΙΗΛ 
2)  ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3)  ΙΚΚΟΥ-ΕΓΓΛΕΖΟΥ  ΙΟΥΛΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4)  ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5)  ΚΑΜΠΑΝΕΛΛΗΣ  ΜΑΝΟΥΣΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
6)  ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ  ΘΑΛΕΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
7)  ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ 
8)  ΚΟΚΚΙΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
9)  ΛΑΚΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ 
10)  ΜΑΡΑΓΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
11)  ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΥΤΙΝΑ  ΕΛΕΝΗ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
12)  ΜΗΤΣΑΚΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΛΙΚΗ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
13)  ΜΠΑΛΑΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
14)  ΜΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
15)  ΝΤΟΒΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
16)  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
17)  ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ  του  ΜΕΛΕΤΙΟΥ 
18)  ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
19)  ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
20)  ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ 
21)  ΡΕΝΤΖΕΠΕΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
22)  ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΑΛΕΞΗ-ΝΙΝΑ)  του  ΑΝΔΡΕΑ 
23)  ΨΑΛΤΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
 
5ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΑΡΒΑΝΙΤΗ-ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ  του  ΑΝΔΡΕΑ 
2)  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3)  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΟΡΙΝΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4)  ΒΑΛΛΕΡΑ  ΜΑΡΙΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
5)  ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
6)  ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΙΩΑΝΝΟΥ 
7)  ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8)  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ  του  ΙΩΑΝΝΟΥ 
9)  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
10)  ΕΣΣΛΙΝ  ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ  του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 
11)  ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ-ΚΑΤΡΑΒΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
12)  ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
13)  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΜΑΝΟΥΣΟΥ 
14)  ΚΑΤΡΑΒΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
15)  ΚΛΟΥΔΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 
16)  ΚΟΜΝΗΝΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
17)  ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΟΥ 
18)  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ 
19)  ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ  ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
20)  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ  ΦΩΤΙΟΣ  του  ΧΑΡΙΛΑΟΥ 
21)  ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
22)  ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 

6ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΔΙΑΚΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
2)  ΒΕΛΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
3)  ΒΟΝΑΠΑΡΤΗ  ΑΜΑΛΙΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ 
4)  ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΑΓΓΕΛΟΥ 
5)  ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ  του  ΙΩΣΗΦ 
6)  ΔΡΑΓΟΥΜΗ  ΕΛΕΝΗ  του  ΜΑΡΚΟΥ 
7)  ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 
8)  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ (ΙΩΑΝΕΛΗ)  του  ΠΕΤΡΟΥ 
9)  ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
10)  ΞΕΝΙΚΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
11)  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
12)  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΜΙΧΑΗΛ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
13)  ΠΑΝΑΓΟΣ  ΓΑΒΡΙΗΛ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
14)  ΠΑΠΑΓΛΑΣΤΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
15)  ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
16)  ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
17)  ΡΑΠΤΗ  ΕΛΕΝΗ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
18)  ΣΑΜΠΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
19)  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΑ  του  ΛΕΩΝΙΔΑ 
20)  ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
21)  ΤΣΑΜΗΣ  ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
22)  ΦΩΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
23)  ΧΡΟΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

7ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΒΛΑΣΤΑΡΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ)  του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
2)  ΓΚΑΒΑΛΙΖΟΥΔΗ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ)  του  ΦΩΤΙΟΥ 
3)  ΔΗΜΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
4)  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
5)  ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  του  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 
6)  ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
7)  ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΝΕΟΚΛΗ 
8)  ΚΑΛΟΓΕΡΑ-ΔΗΜΟΥ  ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ 
9)  ΚΑΡΑΛΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
10)  ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
11)  ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ  ΧΑΡΟΥΛΑ  του  ΦΩΤΙΟΥ 
12)  ΚΥΠΡΑΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
13)  ΜΑΛΑΚΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
14)  ΜΕΝΕΓΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
15)  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ 
16)  ΜΟΛΥΒΑ  ΜΑΡΙΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
17)  ΝΤΑΒΙΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
18)  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
19)  ΠΛΟΥΜΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
20)  ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
21)  ΣΧΙΝΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΣΩΝ  του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 
22)  ΤΖΙΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΣΘΗΡ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
23)  ΤΣΟΥΤΣΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΘΩ 
 
8ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΡΑΣ-ΑΡΜΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΔΗΜΑΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ  ΜΕΡΟΠΗ (ΕΡΗ)  του  ΦΩΤΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΑΝΑΠΟΛΙΤΑΝΟΥ  ΑΝΝΑ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
2)  ΒΑΡΣΟΥ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
3)  ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ  του  ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 
4)  ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
5)  ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 
6)  ΔΡΑΓΩΝΑ  ΑΚΡΙΒΗ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
7)  ΔΡΟΣΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8)  ΖΑΝΙΩΤΗ  ΑΡΓΥΡΩ  του  ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
9)  ΚΑΤΡΑΟΥΖΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  του  ΠΑΝΤΕΛΗ 
10)  ΚΕΣΙΝΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)  του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 
11)  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 
12)  ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΛΑΜΠΡΟΥ 
13)  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
14)  ΜΑΡΚΑΤΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 
15)  ΝΤΑΛΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
16)  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  του  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 
17)  ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
18)  ΠΟΥΠΑΛΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
19)  ΠΟΥΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
20)  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
21)  ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
22)  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
 
9ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΠΑΦΙΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΛΒΑΤΖΗ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2)  ΒΑΡΔΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ 
3)  ΒΛΑΝΤΗ  ΕΥΔΟΚΙΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
4)  ΖΙΩΓΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του  ΗΛΙΑ 
5)  ΚΑΛΟΒΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΑΓΓΕΛΟΥ 
6)  ΚΑΤΑΧΑΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
7)  ΛΙΑΠΑΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΛΑΜΠΡΟΥ 
8)  ΛΟΥΜΑΚΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
9)  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
10)  ΜΑΡΚΕΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
11)  ΜΕΘΩΝΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  του  ΠΑΥΛΟΥ 
12)  ΜΕΝΤΖΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
13)  ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  του  ΛΕΩΝΙΔΑ 
14)  ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
15)  ΝΤΙΝΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
16)  ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ)  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
17)  ΠΟΥΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ  του  ΛΟΥΪΖΟΥ 
18)  ΣΙΓΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ 
19)  ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
20)  ΤΣΙΓΚΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
21)  ΤΣΟΥΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
22)  ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΘΩΜΑ 
23)  ΨΑΡΑΔΑΚΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του  ΑΝΕΣΤΗ 
 
10ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΜΕΤΩΠΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΤΤΙΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΑΛΑΒΑΝΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΒΕΝΙΟΣ)  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

1)  ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
2)  ΓΙΑΝΝΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3)  ΓΚΕΚΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
4)  ΔΑΝΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5)  ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ  ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΜΑΝΣ)  του  ΜΙΧΑΗΛ 
6)  ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
7)  ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8)  ΜΠΑΡΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
9)  ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
10)  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΔΙΟΜΗΔΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
11)  ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
12)  ΠΑΠΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΕΡΟΣ)  του  ΙΩΑΝΝΗ 
13)  ΠΕΤΟΥΝΗ  ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΗ)  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
14)  ΡΟΜΠΟΛΑ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 
15)  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
16)  ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ  του  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 
17)  ΤΑΥΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
18)  ΤΕΡΖΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ 
19)  ΥΦΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ 
20)  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Νοεμβρίου 2010 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 7:00π.μ. ώρα και θα λήξει την 19:00μ.μ. ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν ορισθεί με την υπ΄αριθμ. οικ.50547/15-10-2010 απόφασή μας

(εκλογικά τμήματα + ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ)

Οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της εκλογικής περιφέρειας  Βόρειου Τομέα Αθηνών  ανέρχονται σε δεκαπέντε (15).

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των Δήμων και των συνοικισμών αυτών.

 

 Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ    


 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 

 Πηγή:
 ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
 http://nom-athinas.gov.gr/main/